Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... indemnizatie crestere copil
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

indemnizatie crestere copil

as vrea sa stiu daca mai beneficiez de concediu crestere copil in urmatoarea situatie:in perioada 01 12 2010 -01 12 2012 am beneficiat de concediu crestere copil dupa aceea am inceput serviciu dar in data de 1 03 1013 vine pe lume al doilea copil.
Veti beneficia de CCC2 deoarece in cele 12 luni premergatoare nasterii copilului sunt luiate in calcul si lunile in care ati fost in CCC1.