Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general declaratii
Discuție deschisă în Contabilitate în general

declaratii

buna ziua,
am fost firma platitoare de impozit pe profit(16%), neavand cifra de afaceri de 65000euro am fost trecuta ca firma platitoare de impozit pe venit.Ce declaratii trebuie sa depun pentru luna februarie?
Multumesc
D100
Depuneti formular 010 ptr schimbarea vectorului fiscal, D100 ptr luna ianuarie ptr impozit pe profit (pana in 25 martie) si D100 cu impozit pe veniturile microintreprinderilor ptr lunile februarie si martie pana in 25 aprilie.