avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 237 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... timbru mediu
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

timbru mediu

are cineva idee cand se pune in aplicare timbrul de mediu
Cel mai recent răspuns: Gabriela Monica Ionescu , Consultant fiscal 16:24, 14 Februarie 2013
Guvernul a amânat din nou o decizie cu privire la intrarea în vigoarea a timbrului de mediu. Deși ar fi trebuit să se decidă ieri, membrii Cabinetului condus de Victor Ponta au spus că vor lua marțea viitoare o hotărâre cu privire la timbrul de mediu 2013.

[ link extern ]

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Taxa timbrul de mediu lintz lintz Buna ziua, As dori sa stiu ce solutii juridice exista in urmatoarea situatie. Societatea, a contractat un leasing pentru un autoturism nou (Renault Laguna ... (vezi toată discuția)
Inmatriculare masina - refuz pentru neplata taxei de timbru chioreanioan chioreanioan am fost sa-mi inmatriculez masina (azi 15.03.2013), cu toate actele in regula, am sentinta judecatoreasca definitiva pentru neplata taxei auto si nu mi-o ... (vezi toată discuția)
Psd a dat semnalul în teritoriu: baronii se pregãtesc de ruperea usl ContSters257414 ContSters257414 [b]Surse- PSD a dat semnalul în teritoriu: baronii se pregătesc de ruperea ... (vezi toată discuția)