Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... timbru mediu
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

timbru mediu

are cineva idee cand se pune in aplicare timbrul de mediu
Guvernul a amânat din nou o decizie cu privire la intrarea în vigoarea a timbrului de mediu. Deși ar fi trebuit să se decidă ieri, membrii Cabinetului condus de Victor Ponta au spus că vor lua marțea viitoare o hotărâre cu privire la timbrul de mediu 2013.

[ link extern ]