Forum Suport Tehnic Probleme tehnice in functionarea ... logare utilizator
Discuție deschisă în Probleme tehnice in functionarea avocatnet.ro

logare utilizator

m-am inregistrat la dumneavoastra dar nu am primit inca mail imi spune mereu ca contul meu ese inactiv va ro putin ajutor ,multumesc mult.
In conditiile in care postati pe forum,pe cale de consecinta contul dvs este activ
Pentru clarificarea situatiei cu care va confruntati sesizati prin mesagerie privata moderatorul sectiunii
Cautati in folderul Spam sau verificati in Date personale / Parola (sub Bine ai venit, ionionela03) daca ati scris bine adresa de mail.
nu apare bine ati venit scrie doar ca : contul dumneavoastra este inactiv si nu primesc newsleter /alerta forum ,am verificat si in spam nu exista nici un mesaj de confirmare.
Ati verificat si adresa de mail, daca este scrisa bine?
Va sugeram sa folositi ca browser Mozilla Firefox sau Google Chrome.
am verificat eu am adresa de gmail este vreo problema? nu inteleg de ce nu primesc newslstter? din cauza adresaei inainte aveam o adresa de yahoo si a mers din prima dar cei de la yahoo au blocato temporar si am ales gmai dar nu inteleg de ce nu merge?