avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 351 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... pfa declaratii
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

pfa declaratii

Am un pfa, inchirieriz casute camping, si platesc impozitul pe venit. Pana acum am depus la finante declaratiile 200 si 220. Imi spuneti va rog daca mai e nevoie sa depun vreo declaratie la finante?
Cel mai recent răspuns: Clara_Sapun , utilizator 19:39, 25 Februarie 2013
din cate stiu eu trebuie depusa pana pe data de 25 februarie declaratia 392 a sau b dupa caz

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Declaratii 2015 pfa Eugenia Dana Funie Eugenia Dana Funie PFA infiintat in 2013, impozitare in sistem real. Ce declaratii trebuie depuse in 2015 si care sunt termenele de depunere? (vezi toată discuția)
Declaratii pt pfa getafolescu getafolescu Am infintat PFA-ul anul trecut in aprilie si am depus formularul 220 pt anul 2011. Nu am avut decat cheltuieli in 2011. Ce trebuie sa fac in anul 2012? (vezi toată discuția)
Declaratii pfa cod caen 5920 dara25 dara25 Buna ziua, As aprecia daca ma poate ajuta cineva cu mai multe informatii. S-a infiintat anul trecut un PFA pe codul respectiv, PFA cu norma de venit. Ce ... (vezi toată discuția)