Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... pfa declaratii
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

pfa declaratii

Am un pfa, inchirieriz casute camping, si platesc impozitul pe venit. Pana acum am depus la finante declaratiile 200 si 220. Imi spuneti va rog daca mai e nevoie sa depun vreo declaratie la finante?
din cate stiu eu trebuie depusa pana pe data de 25 februarie declaratia 392 a sau b dupa caz