Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Protectia muncii la P.F.A.
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Protectia muncii la P.F.A.

buna ziua...am un PFA-coafor,lucrez singura.in cazul acesta trebuie sa am si protectia muncii ?
multumesc
Formele obligatorii de protectia muncii, SSP, etc. trebuie sa le aveti doar daca exista cel putin un angajat. Cum Dvs. sunteti intreprinzator si nu angajat, nu aveti aceasta obligatie.