Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale srl cu obiect de activitate constructii civile
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

srl cu obiect de activitate constructii civile

Buna ziua,
pentru un srl cu obiect de activitate constructii civile si constructii de drumuri sosele
ce avize sunt necesare pentru functionare
eventual la ce institutie anume sa ma interesez pentru a afla ce avize imi sunt necesare si ce pasi trebuie sa urmez pentru a le obtine?
Primul pas il reprezinta declaratia pe proprie raspundere pe care o dati la ORC , dupa care veti primi certificatul constatatot de la ORc si Incheierea judecatorului delegat de la Orc prin care vi se autorizeaza activitatile solicitate.