Forum Discuţii juridice Achiziţii publice Contract de parteneriat public-privat
Discuție deschisă în Achiziţii publice

Contract de parteneriat public-privat

Buna ziua,

Ma puteti ajuta, va rog, cu un model de contract de parteneriat public-privat ? Poate fi si un model strain dar bazat pe legislatia UE. Conform site-ului Secretariatului General al Guvernului - UCCPPP, niciun proiect ppp nu e publicat pe seap iar departamentul pentru Proiecte de Infrastructură şi Investiţii Străine nu are site.

Va multumesc
MStefan12, utilizator