Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Contribuabil declarat inactiv
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Contribuabil declarat inactiv

Un contribuabil declarat inactiv, are obligatia depunerii Bilantului la 31.12.2012?
Administratorul acum a revenit in tara si vrea sa se ocupe de reactivarea si apoi de inchiderea firmei. Tinand cont ca termenul limita pentru depunerea bilantului se apropie....ce e de facut?