Forum Suport Tehnic Ajutor privind utilizarea ... Stergere mesaj / intrebare adresata pe forum
Discuție deschisă în Ajutor privind utilizarea facilităţilor Avocatnet.ro

Stergere mesaj / intrebare adresata pe forum

cum se poate sterge o intrebare adresata utilizatorilor pe forum?
Nu se poate.

Extras din Regulamentul forumului Avocatnet.ro:

...pentru coeziunea discutiilor, odata cu scrierea unui mesaj in forum ne transmiteti si noua, ca drept neexclusiv si nelimitat in timp de autor, dreptul de a publica, republica si mentine mesajul in Forum si in orice alte produse Avocatnet.ro, cata vreme acestea exista. Fara aceasta regula, munca consultantilor adunati aici ar fi in zadar, iar raspunsurile pe care le primiti nu ar mai veni cu aceeasi frecventa.

www.avocatnet.ro/content/tag...
Utilizatorii detin un termen de 30 de minute in care pot edita/modifica,completa subiectul postat
Utilizatorii nu pot sterge mesajele postate
Autoritatea si competenta de stergere mesaje revine moderatorilor si administratorilor forumului