Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii mesaje forum - de unde se pot sterge?
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

mesaje forum - de unde se pot sterge?

de unde se sterg mesajele de pe forum?
Prin regulament este interzis stergerea mesajelor
Daca doriti rectificarea,revenirea asupra continutului unui mesaj puteti sa interveniti in intervalul de 30 minute
Ulterior acestui timp,pentru editari puteti solicita prin mesagerie privata unui moderator al sectiunii unde ati inteles sa postati topicul dvs
Buna seara,

Mesajele din forum nu se sterg nici de catre moderatori. Regulamentul interzice aceasta. Prin inscrierea Dvs. pe forumul Avocatnet v-ati dat acodul cu privire la termenii si conditiile de utilizare ale acestuia. Cititi va rog Regulamentul forumului:

www.avocatnet.ro/content/tag...

Multumim pentru intelegere.

Mesajele postate pot fi sterse numai de catre moderatori si administratori . .. utilizatorii nu mai au aceasta posibilitate.