avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 213 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA Declaratia 318 rambursare TVA extern
Discuție deschisă în Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA

Declaratia 318 rambursare TVA extern

Buna ziua! Incercand sa depunem declaratia 318, intalnim eroarea "Starea: Fisierul depus nu este un document valid - Fisier completat eronat sau fisier alterat. Campul 'CIF' <cif> este nul". Dupa multe dureri de cap, nu reusim nici cum sa ii dam de cap. A intalnit cineva problema asta? Daca da, va rog frumos, spuneti-mi si mie cum ati rezolvat-o.
Cel mai recent răspuns: Iulian MANEA , Contabil 21:43, 12 Iunie 2013
Nu ati scris C.U.I. in declaratie.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Eroare depunere bilant online celeterm celeterm Imi apare urmatoarea eroare cand depun bilantul online: Fisierul depus nu este un document valid - Eroare PDF. Fisier completat eronat sau fisier alterat. ... (vezi toată discuția)
Bilant costicul costicul Cand transmit bilantul imi da mesajul pe anaf: Fisierul depus nu este un document valid - Eroare PDF. Fisier completat eronat sau fisier alterat. Campul ... (vezi toată discuția)
Eroare depunere bilant prest prest Buna ziua. Am depus bilantul pt.o firma care in anul 2012 nu a avut activitate. Bilantul este validat,nu sunt erori la validare,insa cand am scos recipisa am ... (vezi toată discuția)