Forum Discuţii contabile şi ... Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA Declaratia 318 rambursare TVA extern
Discuție deschisă în Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA

Declaratia 318 rambursare TVA extern

Buna ziua! Incercand sa depunem declaratia 318, intalnim eroarea "Starea: Fisierul depus nu este un document valid - Fisier completat eronat sau fisier alterat. Campul 'CIF' <cif> este nul". Dupa multe dureri de cap, nu reusim nici cum sa ii dam de cap. A intalnit cineva problema asta? Daca da, va rog frumos, spuneti-mi si mie cum ati rezolvat-o.
Nu ati scris C.U.I. in declaratie.