avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 608 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Autorizarea vanzarii de instanta a bunurilor minorului
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Autorizarea vanzarii de instanta a bunurilor minorului

incheierea data in camera de consiliu, executorie fiind, poate fi pusa in aplicare doar dupa ce trec cele 30 zile de apel? se aplica mentiunea cu definitiva?

Alte discuții în legătură

Hotarare definitiva impotriva anrp Kolea41 Kolea41 Buna ziua, rog precizare ,Am Hotarare data de Tribunalul Bucuresti in apel in contradictoriu cu ANRP .... unde se zice : Autorizeaza creditorii sa treaca la ... (vezi toată discuția)
Cerere valoare redusa turkn turkn M-am indreptat impotriva unui datornic depunand in instanta o cerere de valoare redusa.Pe portalul instantelor a aparut data de 15 mai pentru ... (vezi toată discuția)
Lamurirea dispozitivului marusca marusca Am o sentinta civila definitiva si executorie prin neapelare intr-un proces incheiat recent,acum vreo 3 luni. Va rog sa-mi spuneti daca exista vreun termen ... (vezi toată discuția)