Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Producerea pastelor fainoase
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Producerea pastelor fainoase

ma poate ajuta si pe mine cineva cu detalii referitoare la autorizatiile care imi trebuiesc pentru producerea pastelor fainoase? mentionez ca am achizitionat o masina industriala de facut spaghete si m-ar interesa cum ar trebui sa arate incaperea? trebuie neaparat gresie si faianta in interior ? care sunt regulile ?multumesc anticipat!
dana_jeje, utilizator