Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe profit Dosar preturi de transfer
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe profit

Dosar preturi de transfer

A intocmit cineva dosar de preturi de transfer? Am o prestare servicii constructii intragrup si am citit ca e obligatoriu intocmirea dosarului de preturi de transfer, si ca majoritatea controalelor fiscale si de la garda pun accent pe acesta! Daca ma poate ajuta cineva cu detalii va rog, intrucat solicit si rambursare de tva si trebuie sa fie intocmit ca la carte! Multumesc anticipat!