avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 606 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Executare silită Numire administrator -caz de executare silita ...
Discuție deschisă în Executare silită

Numire administrator -caz de executare silita apartament

Buna ziua,
avem apartamentul in procedura de executare, suntem la etapa de stabilire a pretului de vanzare.
Am primit de la executor o invitate ca impreuna cu banca VB sa participam la numirea unui administrator care sa asigure administrarea imobilului.
Stie cineva despre ce e vorba? Asa e procedura standard sau se aplica la vre-o situatie mai deosebita? E legal?
Stefan

Alte discuții în legătură

Licitatie crismiti crismiti Am niste nelamuriri privind licitatiile. Va expun situatiile cu care m-am intalnit: 1) Executorul mi-a spus ca banca care a cerut executarea nu accepta mai ... (vezi toată discuția)
Executare silita imobil eusiatat eusiatat Buna ziua, Am rugamintea de a ma ajuta cu cateva informatii. Intentionez sa achizitionez un imobil prin licitatie si as vrea sa stiu care este procedura si ... (vezi toată discuția)
Executare silita Marta Tot Marta Tot Doresc un raspuns pentru urmatoarea situatie: un pensionar are trei credite de nevoi personale, fara ipoteca, la trei banci diferite, in valoare totala de ... (vezi toată discuția)