avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 610 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Intrebare pt Casa de Asigurari de Sanatate
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Intrebare pt Casa de Asigurari de Sanatate

Absolvent al facultatii de medicina , licentiat neconfirmat in rezidentiat , unde poate si cum poate fi incadrat in munca ?
Exista un Ordin 527 /2011 al Ministerului Sanatatii care este frumos , dar ... din pacate nimeni nu este intersat pt a-l pune in practica . Exista si alte oportunitati ?

Alte discuții în legătură

Libera practica ContSters307991 ContSters307991 Buna ziua, va scriu pe acest forum in speranta ca ma veti ajuta in problemele cu care ma confrunt. Prima ar fi daca am terminat rezidentiatul si nu am promovat ... (vezi toată discuția)
Practica supravegheata / sistem salarial medici licentiati Ion Nicolaie Ion Nicolaie cine asigura salariul absolventului de medicina - licentiat care practica medicina in sistem privat , dar care Cine asigura salariul ... (vezi toată discuția)
Somaj pentru absolventi medicina Oanamed Oanamed Buna ziua! As dori sa va intreb despre drepturile absolventilor de medicina la somaj. Am aflat ca exista un regim special pentru noi, adica nu avem dreptul ... (vezi toată discuția)