avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 260 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Model de contestatie pentru plata penalitatilor ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Model de contestatie pentru plata penalitatilor datorate cass pentru plingere la tribunal cu mentiunea ca eu sunt asigurat la casa opsnaj

model de contestatie pentru plata penalitatilor datorate cass pentru plingere la tribunal cu mentiunea ca eu sunt asigurat la casa opsnaj
mentionez ca in perioada 2002 - aprilie 2009 am fost si angajat cu carte de munca
in perioada octombrie 2009 - noiembrie 2010
contributiile mele au fost platite la CASAOPSNAJ
MULTUMESC

Alte discuții în legătură

Plata contribuției la cass pentru persoanã fãrã venit ContSters191698 ContSters191698 Am primit de la Casa OPSNAJ o adresă prin care mi se aduce la cunoștință că le datorez suma de 1036 ron (+ 400 ron dobânzi și ... (vezi toată discuția)
Coasigurare sery107 sery107 Buna ziua. Sper ca am postat pe forumul care trebuie :) Pot fi coasigurata copilului meu, care este: - elev in clasa a XII-a ( este major - are peste 18 ... (vezi toată discuția)
Concediu medical cristi simion cristi simion Am de luat banii pe mai multe concedii medicale , pentru perioada ianuarie - martie 2015 . Angajatorul a trimis concediile medicale la casaopsnaj . Angajatorul ... (vezi toată discuția)