Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Comodat spatiu comercial
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Comodat spatiu comercial

sora mamei mele si-a transformat locuinta in spatiu de alimentatie publica, terasa. Si doresc ca de acest spatiu sa ma folosesc eu (nepotul lor) fara nici un fel de pretentie. Ce este de facut?
Daca vreti sa folositi spatiul pentru realizarea obiectului de activitate al vreunei firme, contract de comodat este bun!