Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Certificat de grefa
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Certificat de grefa

La cate zile de la pronuntarea hotararii judecatoresti poti cere eleiberarea unui certificat de grefa?
Oricand dupa pronuntare, deoarece cei ce va dau certificatul de grefa preiau solutia din sistemul informatic.
Multumesc mult.