avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 554 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Refiscalizare casa marcat - aceeasi adresa postala
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Refiscalizare casa marcat - aceeasi adresa postala

Buna ziua,
In cazul in care punctul de lucru al societatii se muta din depozitul A in depozitul B (aflate fizic la o dist. aprox. de 25 m), ambele situate in cadrul unui parc logisitc, la aceeasi adresa postala, este necesara refiscalizarea casei de marcat?

Multumesc pt. eventualele opinii,

Alte discuții în legătură

Parcare în fața casei mele RoxanaFl. RoxanaFl. Parcare în fața casei mele. Bună ziua, Locuiesc la casa, iar în fața casei mele parchează frecvent vecinul de vis-a-vis, care are 2 laturi pe care ... (vezi toată discuția)
Aceasta activitate necesita casa de marcat? gaby1976 gaby1976 Buna seara. Va rog frumos sa imi spuneti daca pentru activitatea de curatenie si menaj (pt. persoane fizice) este necesara casa de marcat. Am citit legea si, ... (vezi toată discuția)
Mutare punct de lucru coafor in alt sector ContSters338259 ContSters338259 Care sunt costurile se documentele necesare mutarii punctului de lucru al unui coafor din sector 1 in sector 2? Faptul ca am datorii la Bugetul de Stat ... (vezi toată discuția)