avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 528 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... PFA CAEN-uri
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

PFA CAEN-uri

Buna ziua, ma puteti informa in legatura cu cate coduri CAEN poate avea un PFA? Eu vreau sa-mi deschid optica si nu stiu daca pfa-ul poate avea servicii de consultatii, comercializare produse specifice optice(rame si accesorii).
Multumesc

Alte discuții în legătură

Coduri caen pentru un centru oftalmologic DI_DI DI_DI Buna ziua, As dori sa deschid un SRL-Debutant pentru un centru oftalmologic, in care sa prestez urmatoarele servicii: consultatii; interventii chirurgicale in ... (vezi toată discuția)
Cod caen srl-d Evonem Evonem Buna . Doresc sa infiintez un SRL-D si nu stiu ce coduri CAEN ar trebui sa aleg pentru activitatea care urmeaza sa o desfasor .Avand in vedere ca la un SRL-D ... (vezi toată discuția)
Adaugare coduri caen secundare la pfa Adycristina Adycristina Care sunt procedurile pentru ca un PFA oftamologie sa poata vinde si rame de ochelari (in afara de consultatii , tratamente etc.) (vezi toată discuția)