Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... relatii de rudenie
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

relatii de rudenie

Buna Ziua,
Ma puteti ajuta si pe mine si sa imi spuneti cum pot face sa aflu gradul de rudenie dintre 2 persoane.
Mentionez ca am CNP-ul lor.

Multumesc
1) ii intrebati direct
2) platiti un detectiv sau faceti dvs pe unul- incercati sa gasiti apropiati a celor 2.
Pe cale oficiala nu puteti afla, nu aveti cum depune cerere undeva la evidenta persoanelor sau starea civila si sa vi se raspunda.
Care e interesul?