Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Cautare Hotarare divort
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Cautare Hotarare divort

Buna ziua,
Sint din provincie,am nevoie sa fac o copie dupa o Hotarire de divort din 1989,eliberata de Judecatoria sect.2,Bucuresti.Avind in vedere vechimea dosarului,am fost sfatuit sa caut eu dosarul pe site-ul Judecatoriei,dar acolo nu l-am putut gasi.
Stiti ,cumva,o adresa de Net, un telefon,etc.care sa ma ajute ?
Multumesc mult.
Aveti un numar de dosar sau ce elemente aveti?
Probabil ca va trebuinsa se ocupe avocatul de acest lucru.
Prin telefon nu cred ca aveti sanse.
mergeti la arhiva judecatoriei unde s-a pronuntat hotararea.