Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... intabularea extinderii unei constructii
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

intabularea extinderii unei constructii

cum se procedeaza in cazul unei extinderi efectuate in 2008 asupra unei constructii, cu autorizatie, dar ptr care nu s-a incheiat procesul verbal de receptie, pentru intabulare?
Mergeti la primarie,acolo va da o amenda dupa care va indruma ce sa faceti ca sa intabulati