Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Economist pentru contabilitatea unei PFA
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Economist pentru contabilitatea unei PFA

Buna ziua,

Va rog sa ma ajutati sa gasesc o solutie pentru urmatoarea problema: am un potential client care vrea sa ii tin contabilitatea; acesta are PFA, obtine venituri din chirii. Eu nu sunt inca membru CECCAR, sunt stagiar inca. Care este solutia legala pentru a-i putea tine contabilitatea? Mentionez ca are o cifra de afaceri anuala mai mare de 35.000 euro.
Multumesc.
kristinikk, utilizator