avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 545 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Cerere fisa de post
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Cerere fisa de post

Buna ziua! lucrez ca secretara intr-o firma si am angajat o persoana pe postul de Tehnician conditii de munca si securitate Cod Cor 325722, insa nu am gasit fisa de post pe nici un site de domeniu pt acest cod cor. Va rog mult daca aveti aceasta fisa de post sa o puteti posta.
Va multumesc mult!

Alte discuții în legătură

Cor vs cnfpa ContSters75393 ContSters75393 Buna ziua.Am si eu o nelamurire si in rindurile de mai jos o sa va descriu situatia urmatoare:o persoana urmeaza niste cursuri organizate de CNFPA si obtine o ... (vezi toată discuția)
Incadrare anastasia14 anastasia14 Buna, Cum incadrez o persoana care se ocupa cu completarea fiselor de securitate si sanatate in munca si cele pt. situatii de urgenta? Eu am gasit in COR ... (vezi toată discuția)
Fisa post ilinca_hanganu ilinca_hanganu Imi puteti spune care este diferenta intre asistent manager si secretara si, eventual, daca exista o fisa a postului standard pt asistent manager sau ... (vezi toată discuția)