avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 247 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... MAEur a publicat 3 Ghiduri ale Solicitantului in forma ...
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

MAEur a publicat 3 Ghiduri ale Solicitantului in forma finala!

22 octombrie 2014
AM POSDRU a publicat astazi, 22 octombrie, Ghidurile Solicitantului - Conditii Specifice pentru 3 noi apeluri de propuneri de proiecte:
CPP 174 „Dezvoltarea carierei didactice”, finantata din DMI 1.3 „Dezvoltarea resurselor umane din educatie si formare”
CPP 175 „Firme de exercitiu pentru elevi”, finantata din DMI 2.1 „Tranzitia de la scoala la viata activa”
CPP 176 „ Romania Start-up”, finantata din DMI 3.1 „Promovarea culturii antreprenoriale”, avand asociata schema de ajutor de minimis „Sprijin pentru antreprenori”

Sistemul ActionWeb va fi deschis in a 16-a zi de la data publicarii Ghidurilor in Monitorul Oficial. AMPOSDRU va informa data publicarii in Monitorul Oficial a Ghidurilor Solicitantului Conditii Specifice si data inchiderii sistemului informatic.



Sursa: AM POSDRU

Alte discuții în legătură

Posdru: ghidurile pentru 3 linii de granturi neanuntate pana acum, publicate spre consultare! Daniela Bolog Daniela Bolog 5 noiembrie 2012 AMPOSDRU a publicat spre consultare Schitele Ghidurilor Solicitantului – Conditii Specifice pentru Cererile de propuneri de proiecte ... (vezi toată discuția)
Ajutorul de minimis comeniusd comeniusd Buna ziua, Sunt un ONG si doresc sa depun o aplicatie pe DMI 6.1, cpp 168 “Dezvoltarea economiei sociale”. Am citit cu mare atentie Ghidul ... (vezi toată discuția)
Dubla finantare bursa posdru, bursa de studiu danielw danielw Bună ziua, Masteratul la care m-am înscris face parte din sistemul integrat de programe de masterat - PROMISE\" - POSDRU/86/1.2/S/61810, proiect selectat ... (vezi toată discuția)