Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... divort de sot de nationalitate straina
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

divort de sot de nationalitate straina

Buna ziua,
Sora mea locuieste in Italia,este casatorita cu un albanez,s-au casatorit si locuiesc pe teritoriul Italiei.Poate intenta divortul in Romania daca aceasta are domiciliul din CI aici?
~ Conținut șters la cerere ~