avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 647 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Poprire DIICOT - pot avea acces la soldul contului?
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Poprire DIICOT - pot avea acces la soldul contului?

O firma al carei client sunt, are poprire pe conturile bancare din partea DIICOT datorita suspiciunilor de spalare de bani. In aceste conditii, exista posibilitatea de a afla sodul contului bancar al firmei?
Mentionez ca exista un rechizitoriu intocmit de DIICOT. Pot avea cces la el? Ce alte cai exista?
Multumesc

Alte discuții în legătură

Abuz si indolenta executor bancar ALEXANDRA TAN ALEXANDRA TAN Buna ziua. Am aflat -cei drept :((-de la o prietena prin ce trece din cauza unui executor care a pus poprire pe conturile ei dar a uitat sa o si ridice dupa ... (vezi toată discuția)
Bilete la ordin investite cu titlu executoriu ContSters69724 ContSters69724 Am si eu o rugaminte. Daca stie cineva sa ma lamureasca cu o problema legata de niste bilete la ordin refuzate la plata, motiv pentru care firma a intrat in ... (vezi toată discuția)
Probleme website - pariuri online nighty91 nighty91 Buna ziua, folosesc un website de pariere si in urma unor actiuni mi-au inchis contul si au spus ca sumele din cont vor fi retinute. Dupa ce mi-au cerut tot ... (vezi toată discuția)