Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Nelamurire solutie data de instanta
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Nelamurire solutie data de instanta

Buna ziua.
As dori o lamurire cu privire la urmatoarea solutie data de instanta, Curtea de Apel Suceava.
"Tip solutie: Dispune rejudecarea
Solutia pe scurt: Admite recursurile . Casează sentinţa recurată şi în rejudecare : Respinge, ca nefondată, acţiunea. Definitivă. "

Inseamna ca am pierdut definitiv sau am obtinut rejudecare?
Cauza s-a rejudecat de catre instanta de recurs si in final actiunea promovata a fost respinsa.