avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 666 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... COR si fisa post ptr. coordonator punct de lucru
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

COR si fisa post ptr. coordonator punct de lucru

Buna,
Vreau sa angajez pe cineva la un punct de lucru avand functia de coordonator sau responsabil ;
va rog sa-mi spuneti care este incadrarea actuala in COR ? sau echivalentul acestuia. Eventual daca puteti sa ma ajutati si cu fisa postului...
Va multumesc anticipat.
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 19:36, 6 Martie 2015
Cred ca se poate folosi codul 143903 - Sef unitate elementara de lucru

Vedeti si aceste link-uri
[ link extern ]

[ link extern ]

[ link extern ]

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Sef punct de lucru noiembriesm noiembriesm Buna ziua. O societate comerciala are 2 angajati. Unul dintre ei este un pic mai sef si celalalt cu carca. Am cautat in cor si nu am vazut incadrare pentru ... (vezi toată discuția)
C.i.m. vs fisa postului micutu50 micutu50 Buna ziua, Intrebarea pe care vreau sa o pun este urmatoarea: In contract de munca sunt angajat ca si Coordonator in materie de securitate si sanatate in ... (vezi toată discuția)
Responsabil punct lucru - cod cor windy windy Buna seara, Angajatorul sustine ca nu mai exista un cod Cor pentru functia de responsabil /director/sef punct lucru . . Va rog sa ma ajutati cu un cod ... (vezi toată discuția)