Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... COR si fisa post ptr. coordonator punct de lucru
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

COR si fisa post ptr. coordonator punct de lucru

Buna,
Vreau sa angajez pe cineva la un punct de lucru avand functia de coordonator sau responsabil ;
va rog sa-mi spuneti care este incadrarea actuala in COR ? sau echivalentul acestuia. Eventual daca puteti sa ma ajutati si cu fisa postului...
Va multumesc anticipat.
Cred ca se poate folosi codul 143903 - Sef unitate elementara de lucru

Vedeti si aceste link-uri
[ link extern ]