Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Responsabil punct lucru - cod COR
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Responsabil punct lucru - cod COR

Buna seara,
Angajatorul sustine ca nu mai exista un cod Cor pentru functia de responsabil /director/sef punct lucru . . Va rog sa ma ajutati cu un cod pentru a nu fi incadrata ca si un simplu agent dupa 20 de ani de munca si studii superioare.
Multumesc frumos!!
Cred ca se poate folosi codul 143903 - Sef unitate elementara de lucru
Multumesc frumos !!