Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... Citatie ca parat ANAF
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

Citatie ca parat ANAF

Am primit o citatie de la Tribunal - ANAF ma da in judecata pentru niste datorii (doar dobanzi si penalizari) am platit acum cativa ani contributiile si TVA. Suma ar fi de 18000 lei si niste creante, cred din bilant 20000 lei. Ma duc pe 6 aprilie la tribunal, ce mi se poate intampla?Am fost admin la firma mea de transport dar nu a mai mers si dupa ce am vandut masinile am platit contrib si tva dar au mai ramas penalitati si dobanzi. Imi este f teama...Rog un raspuns...
Trimiteti pe adresa de mail citatia plus cerere de chemare in judecata ANAFptr.un raspuns detaliat si in cunostinta de cauza.