Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Taxe vamale frize ferestre lemn importate din Ucraina
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Taxe vamale frize ferestre lemn importate din Ucraina

Elemente Lipite Pentru Ferestre Din Lemn - Elemente imbinate in dinti

Glued timber for window
[ link extern ]

Exemplu de friza de lemn pentru ferestre si usi :
[ link extern ]

Informatii despre taxe vamale :
[ link extern ]

Ce taxe ( vamale ) se platesc la importul frizelor pentru ferestre de lemn ( Elemente Lipite Pentru Ferestre Din Lemn - Elemente imbinate in dinti ) , tipul lemnului : pin rosu ?

Se plateste la intrarea in tara , sau la vama interioara ?

De unde se pot afla mai multe informatii in legatura cu importul din Ucraina al frizelor pentru ferestre de lemn ( Elemente Lipite Pentru Ferestre Din Lemn - Elemente imbinate in dinti ) ?

luk2011, utilizator