Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Angajati vs Subcontractori
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Angajati vs Subcontractori

Unde as putea gasi o lista cu subcontractorii din Romania ( in domeniul constructiilor), mai exact executie lucrari gips-carton? As aprecia macar o pista de plecare. Multumesc!
O posibilitate ar putea fi www.listafirme.ro - evident contra unui preț, unde puteți solicita o bază de date cu firmele de construcții din țară după cod CAEN.

Sau apelați o persoană cunoscută (un prieten) care are deja o astfel de bază de date, de pildă cei ce lucrează în vânzări de materiale de construcții sau pentru amenajări interioare.