Forum Suport Tehnic Ajutor privind utilizarea ... Inregistrare bonuri fiscale
Discuție deschisă în Ajutor privind utilizarea facilităţilor Avocatnet.ro

Inregistrare bonuri fiscale

buna ziua,
bonurilr fiscale care participa la extragerea din 13 aprilie 2015 se inregistreaza undeva?:):(
Nu trebuie inregistrate sau depuse la ANAF ori in alta parte, pastrati-le.
Se pot inregistra intr-o aplicatie care va anunta daca aveti bonuri castigatoare:
loteriabonurilor.avocatnet.r... /