avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 521 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Loteria bonurilor fiscale....
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Loteria bonurilor fiscale....

Ma poate ajuta si pe mine cineva cu informatii despre ce inseamna si cum se participa la aceasta loterie....Multumesc cu anticipatie,
Cel mai recent răspuns: Ares-3 , moderator 10:06, 16 Aprilie 2015
E simplu daca detineti un bon fiscal din luna februarie pe care aveti valoarea intre 6 lei si 6,99 lei va prezentati cu el si cu actul de identitate la ANAF. Exact ca la loto. Castigul se imparte la toti inscrisii in mod egal. Termenul de depunere este de 30 de zile.
[ link extern ]
~ Conținut șters la cerere ~
Un articol cu toate explicatiile gasiti aici:
www.avocatnet.ro/content/art...

Deci nu trebuie sa faceti nimic special, doar pastrati bonurile si urmariti extragerile. Puteti folosi aplicatia asta
loteriabonurilor.avocatnet.r... /
ca sa le inregistrati, daca veti avea bonuri castigatoare veti fi anuntata.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Introducere bon fiscal pentru loteria bonurilor vasile tanase vasile tanase Va rog sa explicati metoda/pasii de urmat pentru introducerea, in site, a bonului fiscal si a datei acestuia, astfel ca sa fie usor de inteles si aplicat ... (vezi toată discuția)
Loteria bonurilor, inregistrare bonuri MariaRatiu MariaRatiu Buna. Am si eu o intrebare in legatura cu loteria bonurilor. Daca am inregistrat un bon pe contul meu, acelasi bon il poate inregistra si altcineva pe contul ... (vezi toată discuția)