Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Loteria bonurilor fiscale....
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Loteria bonurilor fiscale....

Ma poate ajuta si pe mine cineva cu informatii despre ce inseamna si cum se participa la aceasta loterie....Multumesc cu anticipatie,
E simplu daca detineti un bon fiscal din luna februarie pe care aveti valoarea intre 6 lei si 6,99 lei va prezentati cu el si cu actul de identitate la ANAF. Exact ca la loto. Castigul se imparte la toti inscrisii in mod egal. Termenul de depunere este de 30 de zile.
[ link extern ]
~ Conținut șters la cerere ~
Un articol cu toate explicatiile gasiti aici:
www.avocatnet.ro/content/art...

Deci nu trebuie sa faceti nimic special, doar pastrati bonurile si urmariti extragerile. Puteti folosi aplicatia asta
loteriabonurilor.avocatnet.r... /
ca sa le inregistrati, daca veti avea bonuri castigatoare veti fi anuntata.