Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Cheltuieli de judecata /salariul consilierului juridic
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Cheltuieli de judecata /salariul consilierului juridic

In cazul reprezentarii in instanta a unei SC de catre consilierul juridic, se pot solicita cheltuieli de judecata reprezentand parte din salariul consilierului? Exista un mod de calcul? CUm facem dovada?

Ati intalnit situatii de genul acesta? Spete?

Multumesc.
nu.