Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Cuantum cautiune
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Cuantum cautiune

Imi poate spune cineva care este cuantumul cautiunii pentru eliberarea provizorie in cazul infractiunii de lovire si alte violente?

Editat de moderator simonette12- motiv pct.1.2 din Regulament
MARTA SIMONA PETRE, Avocat