Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... jocurile de noroc
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

jocurile de noroc

Am primit proces verbal de contraventie de la Finante Brasov - 5000 lei amenda pt joc fara licenta (autorizatie ) la BetNet. În pv se spune faptul ca pot s-a contest în 15 zile la Judecătoria competenta. Care Judecătorie ? cea de la domiciliu contravenientului sau cea de la sediul unitatii care a aplicat amenda
~ Conținut șters la cerere ~