Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... cer ajutor urgent
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

cer ajutor urgent

Buna ziua!

Va rog frumos sa-mi spuneti cum pot oferi , legal , un produs gratuit clientilor. Ce acte trebuie sa intocmesc sau care este procedura?

Multumesc frumos!
Pai depinde ....puteti sa dati 2 produse la un pret de unul, folosind discountul comercial.
multumesc...de exemplu,vand o usa de exterior si vreau sa fac cadou un tub de spuma, in acest caz cum procedez?
Oferiti-l drept bonus
merci,dar intrebarea este : cum procedez ca sa ma incadrez in normele legale si sa imi si pot scadea produsul ,oferit gratuit,din gestiune !
Un contabil va poate oferi acest raspuns.