avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 231 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... patron fugit din tara si magazinul se inchide in lipsa ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

patron fugit din tara si magazinul se inchide in lipsa lui

da,am inteles ca il dam in jdecata ,si asa o sa facem,dar care sunt pasii care trebuie urmati si ce putem sa-i facem prietenei lui ca a luat actele firmei asta nu inseamna furt de acte oficiale ?daca nu se mai gasesc din acte si se fac pierdute?
Ultima modificare: Vineri, 24 Iulie 2009
daridannah, utilizator
Cel mai recent răspuns: MIHAI GRIGORE , Avocat 19:27, 24 Iulie 2009
Il dati in judecata pentru neplata drepturilor salariale!
B-)

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

santajati si ramasi pe drumuri elilia elilia IN DATA DE 2 MAI 2011 NE AFLAM LA SEDIUL FIRMEI IAR –DIRECTORUL DE VANZARI SI CONTABILA , , AU FOLOSIT ACTIUNI DE INTIMIDARE , SANTAJ SI PRESIUNI ... (vezi toată discuția)
Am vandut o masina dar n-am facut actele diadem diadem Buna,am vandut o masina fara a face acte legale la intelegere cum ar veni dar de atunci a trecut un an si 8 luni si individul nu are de gand la buna intelegere ... (vezi toată discuția)
Litigiu de munca privind drepturile salariale dark_angell66 dark_angell66 draga avocat net te rugam ajuta-ne si pe noi. santem 12 persoane care am lucrat si cateva din noi inca mai lucreza la o firma de paza problema noastra este ... (vezi toată discuția)