Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... patron fugit din tara si magazinul se inchide in lipsa ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

patron fugit din tara si magazinul se inchide in lipsa lui

da,am inteles ca il dam in jdecata ,si asa o sa facem,dar care sunt pasii care trebuie urmati si ce putem sa-i facem prietenei lui ca a luat actele firmei asta nu inseamna furt de acte oficiale ?daca nu se mai gasesc din acte si se fac pierdute?
daridannah, utilizator
Il dati in judecata pentru neplata drepturilor salariale!
B-)