Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Dosar la motivare
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Dosar la motivare

Buna ziua,
Ma numesc Maria,sunt din PIATRA NEAMT,si din noiembrie 2015 astept hotararea unui dosar .Procesul s-a inchiat in pe 4 noiembrie 2015,dar cand m-am interesat de hotarare mi s-a spus ca este la motivare.Va rog sa -mi spuneti cat poate sa dureze motivarea aceasta ,deoarece au trecut aproape 4 luni si motivarea nu mai apare.
Va multumesc!
nu este termen legal, depinde de judecator, puteti face o cerere pentru urgentarea motivarii....si sa o motivati ....B-)