Forum Discuţii juridice Executare silită notificari pentru executare silita
Discuție deschisă în Executare silită

notificari pentru executare silita

1.Notificarile si actele de executare silita sunt valabile daca nu sunt facute la adresa din cartea de identitate?
2.O notificare a creditorului prin executor duce la intreruperea prescriptiei?
3.Daca creditorul si-a declarat falimentul atunci actele de executare asupra debitorilor sunt facute de catre creditor sau de catre lichidator?
Mentionez ca in acesta situatie creditorul este o persoana fizica
~ Conținut șters la cerere ~