Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Declaratii
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Declaratii

Daca nu sunt platitoare de TVA si am schimbat sediul societatii si componenta actionariatului in 2016, ce declaratii trebuie sa depun?
Pentru perioadele anterioare (2015, 2014 rectificative) ce sediu indic in declaratii?
Va multumesc anticipat.
george-neagu, moderator