Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Folosirea masinii primariei in scop personal
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Folosirea masinii primariei in scop personal

Va adresez urmatoarea intrebare : exista un cadru legislativ care sa interzica folosirea masnii primariei in scop personal ?
Folosirea maşinii de serviciu de către salariaţi: Tot ce trebuie să ştii în 2016 6
www.avocatnet.ro/content/art...
Cornel Vasile, Consilier juridic