avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 516 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Inregistrare contract inchiriere
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Inregistrare contract inchiriere

Buna ziua! Am si eu o intrebare, unde trebuie sa depun un contract de inchiriere imobil, imobilul se afla intr-un judet iar domiciul meu este in alt judet. La care administratie financiara se ddepunde contractul de inchiriere? Multumesc
Contractul de inchiriere se depune la Administratia financiara unde aveti domiciliul.
Va multumesc!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Institutie competenta... monalisaalina monalisaalina Buna seara,am rugamintea sa imi spuneti in urmatoarea speta care este institutia competenta...am incheiat un contract de inchiriere a unui teren aflat intr-o ... (vezi toată discuția)
Contract de inchiriere apartament Marcam Marcam Buna ziua, Puteti sa ma jutati cu un model de contract de inchiriere apartament intre persoane fizice. Este suficient daca inchei contractul cu chiriasul si ... (vezi toată discuția)
Unde ? atomol atomol As dori sa stiu unde se inregistreaza un contract de inchiriere -la adm. fin. unde se afla proprietatea inchiriata sau la adm fin.din judetul unde are ... (vezi toată discuția)