Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... denuntare unilaterala de catre client
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

denuntare unilaterala de catre client

art.55 din O.U.G. nr.111/2011 privind comunicatiile electronice.Firma de telefonie nu respecta termenu de 14 zile lucratoare .CE SE POATE FACE. MULTUMESC.
Faceti o sesizare la ANPC.