avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 164 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate O.U.G. nr. 111 din 14 decembrie 2011 privind ...
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

O.U.G. nr. 111 din 14 decembrie 2011 privind comunicatiile electronice

pentru un concurs, trebuie sa studiez, conform bibliografiei afisate, O.u.G. nr. 111 din 14 decembrie 2011 privind comunicatiile electronice.

am descoperit ca exista Legea nr. 140 din 18/07/2012 pentru aprobarea Ordonanței de urgență a Guvernului nr. 111/2011 privind comunicațiile electronice, lege care aduce modificari ordonantei.

Va multumesc!

Ma poate ajuta cineva, va rog, cu o varianta completa a acestui act normativ?

Alte discuții în legătură

Contract ContSters359110 ContSters359110 Imi spuneti va rog un contract de lucrari intocmit de o institutie publica locala (cons judetean) si publicat in SEAP ce text de lege sta la baza intocmirii ... (vezi toată discuția)
Intrebare legi care reglementeaza ccc si pre-post natal NoY NoY Buna ziua, Va rog sa ma ajutati sa-mi spuneti care sunt toate legile/ordonantele sau alte instrumente care reglementeaza concediul pentru cresterea copilului ... (vezi toată discuția)
Carti pentru admitere inm ContSters102784 ContSters102784 Va rog sa-mi spune-ti si mie dupa ce autori de carti de drept procesual civil se inavta pentru admiterea la inm. Multumesc? (vezi toată discuția)